Босанска пејачка се омажи со шеик- му стана 23 сопруга

Познатата босанка пејачка Алма Туцаковиќ замина за Дубаи и за само две недели успеа да пронјаден сопруг и тоа шеик.

Алма на својот Инстаграм профил објави фотографија од својот сопруг.

Како што пишуваат босанските медиуми таа му е 23-та сопруга.

28.06.2014 - 10:44
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега