Наоми Кембел објави потполно голи фотографии во метро (ФОТО)

Наоми Кембел на Инстаграм ги шокираше фановите со најновите фотографии на кои е потполно гола во подземна железница.

Станува збор за необјавени фотографии кои биле снимени за модната куќа Валентино. На една од фотографиите седи во метро, а интимните делови ги крие со торба. На следната е на платформа, додека во позадина се гледа воз кој надоаѓа.

 
 
 
View this post on Instagram

Unpublished pictures @maisonvalentino

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on Jul 4, 2020 at 10:08am PDT

06.07.2020 - 21:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега