Мртов гостиварец пронајден во својот дом - телото дадено за обдукција

 

На 22.11.2023 во СВР Скопје било пријавено дека во домот во кој живее во Скопје, бил пронајден починат И.Т.(64) од Гостивар, соопшти полицијата.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било дадено за обдукција.

23.11.2023 - 17:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега