Мистериозен детал на гробот на братот на осомничениот убиец на Данка


Братот на осомничениот убиец на Данка вчера беше погребан,малкумина присуствувале на неговиот погреб.

На гробот бил забележан мистериозен детал.

Имено, на гробот имало солза, која од затвор ја испратил братот Дејан, кој, потсетуваме, е во затвор за убиството на Данка Илиќ, пренесе Република.рс.

Исто така, тој бил потпишан и на умрениот лист, како ожалостен.

13.04.2024 - 14:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега