Мелем за очите на мажите: Милица „запали“ ноќен клуб откако се појави во ова издание (ФОТО)

Младата пејачка Милица Павловиќ на настап кој се одржал во Загреб ја остави подзината публиката поради својата провокативна креација.

Пејачката со нејзините хитови направи прекрасна атмосфера, но притоа привлече внимание со друг детал.

Машките фанови очи не можеа да тргнат од провокативниот изглед на пејачката која буквално ја запали сцената, погледнете.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

24.06.2022 - 11:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега