Маја Беровиќ по долга пауза ги израдува фановите: Ова е најубавата фотографија која ја има објавено

Маја Беровиќ се повлече од медиумите откако се породи во февруари. Пејачката веќе не се огласува ниту на социјалните мрежи, што многумина ги збуни, а на обожавателите секако им недостигаат нејзините секојдневни објави.

Сепак, таа вчера после долго време објави нешто на Инстаграм каде позира со синот Лав.

-Среќен ден на мајките. Поздрав од капетанот на белиот брод, напиша Маја позирајќи со синот во раце кој неодоливо се смее и се радува.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial)

12.05.2022 - 19:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега