Ковачевски: Огромна е тагата која нѐ обвива по загубата на Вања

 

Огромна е тагата која нѐ обвива по загубата на Вања, напиша премиерот Димитар Ковачевски на социјалната мрежа „Фејсбук“.

„Изразувам најдлабоко сочувство до нејзиното семејство, до сите роднини и пријатели, до нејзините соученици. Почивај во мир Вања“, додаде премиерот во објавата на ФБ.

04.12.2023 - 20:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега