Кој вели дека едноделен костим за капење не е секси: Станија ги вжешти социјалните мрежи (ФОТО+ВИДЕО)

 

Атрактивната Станија Добројевиќ деновиве обајави неколку фотографии од својот одмор.

На некои од нив таа е во црно минијатурно бикини, додека пак на другите таа носи едноделен костим за капење, но сепак успеа да ги истакне своите атрибути.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Jul 3, 2020 at 10:56am PDT

Станија сподели и видео во кое со своите секси пози  фановите ги остава без здив,  без зборови, со подзината вилица и поматен ум.

За само еден час, нејзиното видео има  над 50.000 прегледи на „Инстаграм“.

 
 
 
View this post on Instagram

Be strong in who you are

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Jul 2, 2020 at 12:03pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

Summer 2020 #Serbia

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Jul 19, 2020 at 11:55am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.07.2020 - 12:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега