Ќерката на Синиша Михајловиќ израсна во вистинска убавица (ФОТО)

Ќерката на поранешниот фудбалер Синиша Михајловиќ израсна во вистинска убавица. Атрактивниот изглед го наследила од мајката Ариана, поранешна водителка која со Синиша е 25 години во брак.

Легендарниот играч на Рома, Сампдорија, Лацио и Интер со сопругата има три сина и две ќерки, Викторија и Вирџинија.

Викторија на социјалните мрежи промовира бикини костими на радост на своите фанови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

@iam_bikini #vicky #tunonseinormale #almagitana #lasuazingarella #folliasvegliacheètardi #ilmondoèdeipazzi

A post shared by Viktorija Mihajlović (@vickymiha) on Jul 20, 2020 at 3:31am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

“ le tue classiche smorfie “ #vicky #tunonseinormale #almagitana #folliasvegliacheètardi #lasuazingarella

A post shared by Viktorija Mihajlović (@vickymiha) on Jul 14, 2020 at 4:42am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

i fiori selvatici crescono dove vogliono #vicky #tunonseinormale #almagitana #folliasvegliacheètardi #lasuazingarella

A post shared by Viktorija Mihajlović (@vickymiha) on Jul 8, 2020 at 1:28pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2020 - 22:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега