Кајли Џенер го прослави својот 23 роденден: Згодната милијардерка го промени изгледот, а многумина велат дека покрена тренд (ВИДЕО)

Кајли Џенер го прослави својот 23 роденден и покажа дека го променила својот имиџ.

Ријалити ѕведата се пофали со драстично скратена коса, а многумина прогнозираа дека баш ваквата фризура Ќе биде новиот тренд.

Милјардерката роденден слави неколку денови, а на вечера со пријателите пристигна со нова фризура, која изминатиот период ги „излуде“ познатите дамите ширум светот.

 
 
 
View this post on Instagram

The birthday festivities begin

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on Aug 6, 2020 at 1:33pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 09:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега