„Јадам првпат по долго време“: Марија Шерифовиќ доживеа непријатност на луксузна дестинација

Пејачката Марија Шерифовиќ секогаш сака да споделува детали од приватниот живот на својот канал на Јутјуб и на социјалните мрежи.

Имено, Марија сега отпатувала на настап, а потоа се сместила во ексклузивен апартман кој им го покажа на фановите.

Потоа следело непријатно изненадување кое не го очекувала.

-Стигнавме во 22 часот и 30 минути, прашав дали можам да вечерам нешто и ме известија дека сите ресторани се затворени, разочарано откри пејачката.

-Зедов рижото со ракчиња, тиквички и пармезан. Ова е мојот прв оброк после некои 27 часа, жими мајка, истакна Шерифовиќ и се препушти на вкусниот ручек.

22.02.2023 - 23:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега