Ирина Шаик позираше во бикини и го покажа телото без мани (ФОТО)

 

Манекенката Ирина Шаик е заштитно лице на Зимемановата колекција на костими за капење.

34-годишната Русинка позираше во бикини ќе ги посакаат сите идното лето.

Фотографиите и видеата од модната кампања се објавени на социјалните мрежи, а фановите не престануваат да го коментираат изгледот на Ирина.

„Преубава, како и секогаш“, „Згодна мама“, „Невозможно е така да изгледаш“ се само некои од коментарите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2020 - 21:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега