Инстаграм преплавен со голи девојки на снег (ФОТО)

Шпанската водителка Кристина Педроче стигна до сите светски медиуми благодарение на фотографијата на која позира целосно гола на снег.

Педроче предизвика општ хаос на социјалните мрежи, па многумина ја напаѓаат за фотографија направена за време на снежна катастрофа во Шпанија, во која неколку лица го загубиле животот.

Сепак, има и такви кои целосно ја поддржуваат, а нејзината фотографија инспирира многу кориснички на Инстаграм да направат иста или слична фотографија.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by CristiPedroche(@cristipedroche)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Tamara Gorro (@tamara_gorro)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lorena (@shadjet)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @manuelacardonam

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by BLANCA MOULIAÁ (@sleepintheclouds_)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2021 - 22:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега