Хорор: Силувана малолетничка во Шуто Оризари

На 23.04.2024 во 09.30 часот во СВР Скопје, 61-годишен скопјанец пријавил дека на подрачјето на Шуто Оризари врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на Е.С., со кого била во љубовна врска.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот. 

24.04.2024 - 16:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега