Хајди Клум позира топлес на плажа, а објави и провокативни видеа (ФОТО+ВИДЕО)

Манекенката и водителка Хајди Клум често споделува фотографии и кадри од приватниот живот, најчесто предизвикувачки и интимни, па на Инстаграм повторно сподели видео на кое до израз доаѓа целото нејзино тело.

Манекенката носеше само минијатурно бикини.

Уште една летна комбинација предизвика многу лајкови, а доколку не ги исклучеше коментарите веројатно ќе знаевме што мислат нејзините следбеници за нејзиното совршено тело.

На видеото манекенката седи со раширени нозе и се наведнува наназад за да не и се гледа лицето.

Нејзиното меѓуножје е во преден план, бидејќи мобилниот го ставила меѓу раширените нозе.

Овие нејзини фотографии и снимки се само за полнолетни лица.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

09.08.2022 - 18:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега