Групна тепачка на паркинг во Охрид - интервенирала полицијата

 

СВР Охрид поднесе кривична пријава против К.С.(45), А.Т.(24) и П.Б.(23), сите од Охрид, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

Тие, на 12.11.2023 на паркинг простор пред угостителски објект на булеварот „Железничка“ во Охрид, физички ги нападнале Б.Ј.(28) и Д.Ј.(34) од Охрид.

29.11.2023 - 16:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега