Градоначалникот се пофали на Фејсбук: Шилегов доби нов член во семејството (фото)

Градоначалникот на град Скопје, Петре Шилегов на својот Фејсбук профил објави убава вест. 

Имено Шилегов се пофали дека неговото семејство се зголемило за уште еден член. 

Станува збор за Тоби Шилегов, новото милениче на семејството. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.07.2020 - 17:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега