Градите во преден план: Коцкар покажа кој е нејзиниот главен атрибут

Кија Коцкар, пејачка и победник во „Задруга 1“, денеска се сликаше во кревет и ги израдува своите фанови, особено оние кои ги сакаат нејзините гради.

Имено, Коцкар во преден план ги стави своите атрибути, а сигурни сме дека по ова нејзиното сандаче за пораки е полно.

16.08.2022 - 21:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега