Ѓорче Петров: Се испокарале, па се испотепале двајца скопјани

На 20.09.2023 во 19.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Ѓорче Петров, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.К.(26) и И.Т.(41), двајцата од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

21.09.2023 - 16:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега