Георгина со една жешка фотографија го запали Инстаграм, ниту Роналдо не остана рамнодушен (ФОТО)

Георгина постојано објавува провокативни слики на социјалните мрежи, а сега Роналдо реши да остави коментар на една од нејзините фотографии.

„Најубава жена на светот“, искоментира Роналдо на фотографијата на Георгина.

Неговиот коментар предизвика бура на профилот на Георгина, па доби повеќе од 15.000 лајкови, како и 500 дополнителни коментари.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Estos son los ojitos que le pongo al amor de mi vida ......#amote

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Jul 4, 2020 at 3:35am PDT

07.07.2020 - 23:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега