(ФОТО) Водителката Елена Најдоски ужива на зимување со сопругот во Златибор

Водителката и продуцентката на емисијата „Живот со стил“, Елена Најдоски ужива во прекрасниот Златибор со својот сопруг Бојан. А и што друго може да се очекува од Елена на ова студено време?

Најдоски отсекогаш важела за личност која знае како да ужива во животот и дека е огромен обожавател на патувањата.

Па така и овој пат, на крајот од студениот јануари, заедно со сопругот решија да избегаат на неколку денови во прекрасниот Златибор. Парот ужива во снежната идила таму, а омилени им се СПА третманите, како и вечерите со врвно приготвена храна. 

Елена постојано споделува фотографии и видеа од тамошната атмосфера, па и од удобноста на Вашиот дом ѕирнете низ нејзината галерија на „Инстаграм“, можеби и Вие ќе решите да се спакувате и да заминете на оваа локација уште утре. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Najdoski (@elena_zivotsostil)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Najdoski (@elena_zivotsostil)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Najdoski (@elena_zivotsostil)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elena Najdoski (@elena_zivotsostil)

31.01.2023 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега