ФОТО ВЕСТ: Се запали автомобил на излез од Скопје

Се запали автомобил на излезот од Скопје.

24.03.2023 - 12:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега