ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа во Аеродром - возило е превртено на кров

 

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улицата Трета Македонска Бригада во Аеродром, каде, како што можете да забележите на фотографиите во продолжение, возило е превртено на кров, пренесува порталот Инфомакс.

Засега нема информации за повредени лица. Детали за несреќата очекувајте за кратко.

23.11.2023 - 21:44
Фото: 
Принтскрин Инфомакс

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега