(ФОТО) Станија ги надмина границите во голотија: Градите и задникот во преден план

Станија Добројевиќ ги воодушеви своите следбеници со одлични фотографии од плажа!

Таа секогаш позира во разголено издание, но овој пат ги помина тие граници, изјавија модните критичари.

„Во розово мини бикини Станија покажа премногу“, велат нејзините следбеници.

Целиот задник и најголемиот дел од градите ги стави во преден план и ја разбуди фантазијата кај мажите.

08.06.2023 - 19:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега