ФОТО: Станија дефинитивно го знае рецептот за популарност меѓу мажите-покажа како изгледа во кожен корсет

Со секси фотки Станија добива се поголем број на фанови на социјалните мрежи меѓу мажите.

Имено таа со нови провокативни фотки покажа како изгледа во кожен корсет, кој ги истакнува нејзините бујни облини.

 
 
 
View this post on Instagram

Fantasy is my escape from reality

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Jun 23, 2020 at 11:47am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

I’m half living my life between reality and fantasy

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on Jun 25, 2020 at 11:23am PDT

Па како тоа да е малку, Станија облечена само во танга позира пред огледало.

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on May 27, 2020 at 11:57am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.07.2020 - 11:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега