ФОТО: Сораја свежо искапена во проѕирна чипкана ноќница а волшебните силиконски гради во преден план

Атрактивната старлета Сораја Вучелиќ повторно успеа да го запали Интернетот поради нејзините разголени фотографии.

Овој пат, таа е фотографирана свежо искапена во проѕирна ноќница, со чипка, а волшебните силиконски гради ги стави во прв план.

Исто така, позираше без градник, што особено го привлече вниманието на нејзините следбеници на Инстаграм.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2021 - 12:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега