ФОТО: Сораја објави секси фотка пред огледало и ги избезуми мажите

Црногорската старлета Сораја Вучелиќ која летово го минува во Франција,се сликаше во црвен фустан.

За кратко време таа доби над 10.000 лајкови и голем број комплименти.

 „Слатки сништа“, им порача Сораја.Таа е позната по тоа што често објавува провокативни фотографии и ја разбуди машката фантазија.

 
 
 
View this post on Instagram

#sweetdreams

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Aug 5, 2020 at 6:01pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2020 - 14:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега