ФОТО: Се коси тревата пред Влада


Тревата пред Владата на Република Северна Македонија конечно ќе биде искосена и дворот среден.

По долгите препукувања меѓу Џафери и Арсовска денеска конечно работниците се фатија за работа и ја косат тревата во дворот пред Влада.

21.05.2024 - 09:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега