(ФОТО) Радев се разнежни: Емотивно го честита роденденот на својата сопруга

Првата дама на Бугарија денеска слави роденден. Претседателот Румен Радев се разнежни, па на социјалните мрежи, објавувајќи фотографија од неа и го честиташе роденденот.

„Биди жива и здрава. Се радувам што си до мене“, напиша бугарскиот претседател на објавена фотографијата од неговата сопруга на социјалната мрежа Фејсбук. 

09.07.2024 - 17:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега