(ФОТО) Нова сообраќајка во Скопје: Уништени 4 возила

 

Тешка сообраќајна несреќа се случи на улицата „Борис Трјаковски“ во Скопје.

Во судирот учествувале 4 возила.

Во моментов нема информации за повредени.

31.03.2023 - 12:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега