ФОТО: Експлодираше плински уред во стан во Скопје

Експлодирал плински уред во стан во Карпош 4 во Скопје.

Надлежните за Прес24 изјавија дека повредени лица нема. А пожарот е веќе локализиран.

 

24.03.2023 - 16:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега