(ФОТО) Антониа Гиговска блесна во тесен црвен фустан и го покажа трудничкиот стомак

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска на социјалните мрежи објави фотографии на кои позира во црвен тесен фустан. На овие фотографии се познава и нејзиниот труднички стомак. 

Гиговска елегантниот изглед го надополни со црвен кармин, црвени високи потпетици и впечатливи сребрени обетки. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

06.02.2023 - 20:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега