Анастасија блесна во црно: Ќерката на Цеца ги засени сите на својата роденденска прослава (ФОТО)

Младата пејачка, која за кратко време постигна голем успех, ќерката на легендарната фолк ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, вечерва во ресторан во Белград го слави својот 24-ти роденден.

Таа приреди гала забава на која пејачи се Јован Јоца Стефановиќ и Вања Мијатовиќ.

Пинк.рс беше на лице место, а пејачката пристигнала видно расположена за својот роденден и по тој повод им позираше на фоторепортерите.

25.05.2022 - 22:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега