Жена нападната во трговски центар во Скопје

 

Вчера во 21:15 часот во СВР Скопје 58-годишната П.С. од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20:00 часот во трговскиот центар во Скопје била физички нападната од С.Г.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 14:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега