Зборови кои болат: Емотивна порака од сопругата на Маринко Роквиќ (ФОТО)

Пејачот Маринко Роквиќ почина на 6-ти ноември, а тагата на неговите најблиски е огромна.

На својот Инстаграм профил се огласи и сопругата на пејачот, Славица Роквиќ, која на заедничка фотографија напиша:

„Не, ти никогаш не можеш да заминеш од мене, ангелу мој!

28.11.2021 - 12:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега