Заработува милиони, а чантата што ја носи чини само 80 долари

Ѕвездите можат да носат прилично скапи работи, така што секогаш е интересно кога ќе се појават со модни парчиња кои се со навистина пристапни цени. Уште поневеројатно е кога тој предмет ќе им се допадне, па го носат цело време

 

https://ads.tocka.com.mk/www/delivery/lg.php?bannerid=1324&campaignid=1101&zoneid=66&loc=1&referer=https%3A%2F%2Ftocka.com.mk%2Fvesti%2F391273%2Fiako-glumicata-zarabotuva-milioni-sepak-nosi-canta-od-80-dolari&cb=6b6d3dfa8e

JW Pei е чанта направена од веганска кожа и рециклирана пластика со внатрешност од антилоп. Вистинската карактеристика е згужваната рачка, поради која минималистичката торба е уникатна.

Оваа чанта ја носела Меган Фокс во Њујорк. Ја искомбинирала со чипкаст кроп топ, чипкасто мини здолниште, долг црн капут и чизми.

По вторпат била забележана синоќа кога ја носела истата чанта, но во светло сина боја. Фотографијата од Фокс на Инстаграм ја споделил нејзиниот стилист Маев Рајли. Глумцата ја искомбинира чантата со блејзер, фармерки и црни штикли.

Оваа чанта има импресионивни 5,3 милиони прегледи на Тик Ток, што докажува дека е омилена помеѓу трендсетерите и инфлуенсерите.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Maeve Reilly (@stylememaeve)

24.10.2021 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега