Залутано зрно оштети кров на гаража и патничко возило

54-годишниот Х.М. од с.Сарај, скопско, пријавил во СВР Скопје на 15.05.2022 во 10.23 часот дека од залутано зрно биле оштетени кров од гаража и патничко моторно возило „Фолксваген Пасат“.

Увид извршила екипа од СВР Скопје и се работи на расчистување на случајот.

16.05.2022 - 18:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега