Задник за кој зборуваат сите на Инстаграм: Жешката Деми Роуз позираше во црвена танга- фановите избезумени „ова не е нормално“

 

Британската манекенка Деми Роуз отпатува на Малдивите и веднаш штом слета, почна да ги почестува своите фанови со жешки фотографии и видеа од плажата.

На почетокот на патувањето, таа се соочи со критики дека „во живо не изгледа како на сликите“, но Деми дефинитивно не обрнува внимание на нив.

„Врела Ружа“, како што ја нарекуваат нејзините фанови од Балканот, носеше црвен танга костим за капење, па ги фотографираше сите свои атрибути, а коментарите само се редеа.

 
 
 
View this post on Instagram

Pure @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi (@demirose) on Oct 14, 2020 at 8:11am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2020 - 12:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега