ВО ЖИВО: Заедничка прес-конференција на актуелниот и идниот Претседавач на ПСИЈЕ

Заедничка прес-конференција на актуелниот и идниот Претседавач на Процесот на соработка во Југоисточна Европа (ПСЈИЕ).

13.06.2024 - 12:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега