(Во живо) Спасовски: Убиството на детето е со знаење на таткото со цел да се изнудат пари од мајката

 

Министерот Спасовски потврди дека таткото на малолетничката е осомничен за убиство. 

„Убиството на детето е со знаење на таткото со цел да се изнудат пари од мајката“, потврди Спасовски на прес-конференција.

04.12.2023 - 09:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега