ВО ЖИВО: Дел од демонстрантите отидоа пред Собрание – полицијата го чува влезот

Дел од демонстрантите од пред Влада отидоа пред Собранието. Дел од нив фрлаат предмети кон кордонот полициски службеници кои стојат пред главниот влез на Законодавниот дом.

04.07.2022 - 20:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега