ВИДЕО: Жешки пози од бањата- Ванда го покажа задникот во танга

Покрај тоа што е сопруга на Мауро Икарди, Ванда е позната и како фудбалски агент, но и убавица која секогаш шокира со нејзиниот секси изглед на социјалните мрежи.

Иако не е ништо ново секако на фановите не им е здодевно од нејзините секси и разголени фотографии.

Таа повторно позираше во бањата седната пред огледало а во позадина го снимаше задникот во танга, а носеше и бела маичка со нејзиниот лик.

Ванда објави фотографија, но и кратко видео.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 12:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега