(ВИДЕО) Теодора Џехверовиќ му го скрши телефонот на момче од публиката - го прекина настапот

Пејачката Теодора Џехверовиќ ги изненади сите кога на еден нејзин фан му вети дека ќе му купи нов телефон, бидејќи случајно му го скршила.

Имено, на социјалните мрежи е објавена снимка на еден нејзин настап на кој се слуша како Теодора му се обраќа на момче и го моли да му се јави на Инстаграм.

Српската пејачка во текот на својот настап случајно му го скршила телефонот на едно момче од публиката. Како дошло до овој немил настан се уште не е познато, но она што пејачката го направи по оваа случка предизвика воодушевување.

Погледнето го видеото:

@narodnizagondzija #fyp ♬ original sound - NarodniZagondžija

06.08.2022 - 14:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега