(ВИДЕО) Сообраќајниот хаос во Скопје од птичја перспектива

Возачите гневни, а граѓаните револтирани. Скопје попладнево се соочува со голем сообраќаен метеж. 

Колони со возила се распостранети низ улиците, граѓаните со часови не можат да стигнат во домовите.

22.12.2023 - 18:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега