ВИДЕО: Се евкауира Ист гејт мол

Трговскиот центар „Ист гејт“ е целосно евакуиран, пренесува А1он. Сите вработени и посетители се пред врата. Не е позанто дали е вежба или пак дојава за бомба. Пред вратите има полициско обезбедување

09.12.2022 - 10:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега