ВИДЕО: Ребел Вилсон ослабе 20 килограми и повеќе не е „буцка“ - актерката покажа како сега изгледа

Актерката Ребел Вилсон која е позната како холивудската „буцка“, драстично ослабе.

Актерката ослабела 20 килограми, а редовно вежба и сега се храни и здраво. Таа ја покажала новата линија на Инстаграм, облечена во тесна облека и објаснила како одлучила да слабее.

„Ја постигнав саканата тежина еден месец пред она што планирав. Иако воопшто не беше поента бројката на вагата, туку здравјето, ми требаше цел кој сама на себеси ќе си го зададам“, рекла Ребел.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.12.2020 - 18:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега