ВИДЕО: Погледнете ја реакцијата на Мијалков кога ја слушна казната од 12 години затвор

Без некои посебни емоции Мијалков ја прими казната од 12 години затвор. Еве дел од судењето

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2021 - 12:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега