(ВИДЕО) Перу: Доктор и сестра фатени во „жешка акција“, пациентите публика?

На социјалните мрежи како молња се рашири видео на кое наводно се гледа како лекар и медицинска сестра имаат интимни односи во болница во Перу.

Локалните медиуми јавуваат дека експлицитната глетка е снимена во итната медицинска помош во болницата во градот Пијур на северозапад од земјата.

- Докторот е фатен во интимна врска со медицинска сестра пред пациенти кои чекаат помош - вели авторот на видеото.

29.05.2023 - 17:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега