ВИДЕО: Нивес Целзиус во жешко издание- танцуваше под црвени светла и туш

Социјалните мрежи поради пандемијата станаа единстевна врска со меѓу пејачите и фановите, па затоа познатите личности се сѐ поактивни.

Една од нив е хрватската пејачка и старлета Нивес Целсиус која секој момент го користи за нова провокација , а овојпат таа објави кратко видео.

Имено под црвено светло во стилот на „Амстердам“ и туш, во бикини изведуваше некој вид сензуален танц, а фановите збеснаа.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Нивес Целзиус на својот Инстаграм профил редовно објавува фотографии во провокативно издание, а цесто може да се види како позира и топлес.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 08:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега