ВИДЕО: Нивес Целзиус покажа какви акробации може да направи и сето тоа во мало бикини

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус во провокативни пози ја заскокотка машката фантазија.

Имено таа покрај назен направи „шпага“, па „мост“ и сето тоа во бикини.

Нивес неодамна доби низа навреди дека има целулит, па затоа таа напиша:

„ојот задник со целулит може да го бакне само моето момче“

Поглекнете какви акробации може да направи Нивес:

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

25.07.2021 - 13:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега